Ďalšie aktuality

Profesor Roman Boča získal Cenu za vedu a techniku
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu a Centrum vedecko-technických informácií SR odovzdalo 11. novembra 2022 prestížne ocenenie Cena za vedu a techniku.
čítať viac
Príďte na podujatie o psychickom zdraví Duša moja
Uskutoční sa 29. novembra 2022 o 17:30 v Kine OKO na Námestí J. Herdu v Trnave. Pozvanie do disckusií prijali odborníci aj známe osobnosti.

„Keďže je pre nás zdravie a psychická pohoda našich pedagógov a študentov veľmi dôležitá, rozhodli sme sa aj tento rok v rámci Kabinetu eventov ...
čítať viac
UCM spoluorganizuje konferenciu o Ochrane ovzdušia
23. - 25. novembra 2022 sa v Hoteli Patria vo Vysokých Tatrách opäť uskutoční medzinárodná konferencia Ochrana ovzdušia - Air Protection, ktorú spoluorganizuje Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave.
čítať viac
Verejné vypočutie kandidátov na členov Správnej rady UCM
Oznámenie o verejnom vypočutí kandidátov na členov Správnej rady Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave na funkčné obdobie 2022 - 2027:
čítať viac
Voľby zástupcu rektorátu do AS UCM budú na konci novembra
Akademický senát Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave (AS UCM) na svojom zasadnutí, ktoré sa konalo dňa 10. novembra 2022, vyhlásil voľbu zástupcu rektorátu do AS UCM.
čítať viac
Študenti, pridajte sa do medzinárodnej online diskusie
UCM spolupracuje na medzinárodnom podujatí Global Perspectives on Health and Social Care, kde sa pri prednáškach a diskusiách stretnú účastníci z Európy i USA.
čítať viac
Zúčastnite sa Národných informačných dní k programu Horizont Európa
Národné informačné dni k návrhom pracovných programov rámcového programu EÚ pre výskum a inovácie Horizont Európa na roky 2023 a 2024 sa uskutočnia online v dňoch 15. a 16. novembra 2022.
čítať viac
Imatrikulácie prvákov budú 23. a 25 novembra
Tohtoročné imatrikulácie študentov prvých ročníkov bakalárskeho denného štúdia v akademickom roku 2022/2023 na UCM sa uskutočnia v aule Jozefa Matúša na Bučianskej ulici v Trnave.
čítať viac