Ďalšie aktuality

Prezident Kiska vymenoval nových profesorov
Prezident SR Andrej Kiska vymenoval  37 nových vysokoškolských profesorov. V utorok  11.6.2019 im  odovzdal menovacie dekréty v Prezidentskom paláci.
čítať viac
Harmonogram promócií Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave
Harmonogram promócií Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, absolventov bakalárskeho a magisterského štúdiav akademickom roku 2018/2019 nájdete TU.
čítať viac
Zápis študentov do ďalšej časti štúdia v akademickom roku 2019/2020
Z dôvodu efektívnejšieho priebehu zápisu bude univerzita realizovať  zápis do ďalšej časti štúdia aj prostredníctvom  akademického informačného systému (ďalej len „AIS“). Zápis do ďalšej časti štúdia môže vykonať iba študent, ktorý splnil všetky podmienky štúdia podľa § 11 Štu...
čítať viac
Prof. Levická z FSV v Trnavskom rádiu
Dňa 6.6.2019 v Rannej šou Trnavského rádia prof. PhDr. Jana Levická, PhD. z Fakulty sociálnych vied v Trnave informovala o aktivitách univerzity v oblasti spolupráce na akciách a podujatiach v sociálnej oblasti - konkrétne o spolupráci s Trnavským samosprávnym krajom a inými subjek...
čítať viac
Športový deň zamestnancov UCM
Dňa 13.6.2019 sa pod záštitou rektora  prof. Ing. Romana Boču, DrSc. uskutoční ŠPORTOVÝ DEŇ UCM v Trnave, na ktorom môžu pedagógovia, výskumníci i administratívni zamestnanci zrelaxovať, zašportovať si a nadviazať nové priateľstvá.
čítať viac
FPV v relácii VaT RTVS
Naši kolegovia z Katedra ekochémie a rádioekológie Fakulty prírodných vied UCM v Trnave v magazíne o vede a technológiách s Gregorom Marešom v relácii RTVS VaT (1.6.2019) predstavili Pozitrónový emisný tomograf a možnosti jeho využitia vo vede i v praktickom živote.

Reportáž (...
čítať viac
UCM v médiách
Prečítajte si články, v ktorých je uvedená UCM v Trnave alebo sú priamo z dielne nás a fakúlt.
čítať viac
Workshop pre žiakov ZŠ
Fakulta masmediálnej komunikácie UCM v Trnave dňa 29. mája 2019 usporiadala denný prezenčný kurz pre šesť redakcií školských časopisov z rôznych miest Slovenska, ktorého cieľom bolo zdokonaľovanie schopností a zručností žiakov v oblasti tvorby školských časopisov.
čítať viac