Ďalšie aktuality

UCM na veľtrhu vzdelávania "Study in Slovakia" v online priestore
V piatok 20. novembra 2020 sa naša univerzita pod gesciou rektorátneho Oddelenia vonkajších vzťahov (OVV) zúčastnila na vzdelávacom veľtrhu Ukrainian Educational Fair - Study in Slovakia - ktorý sa aj tentokrát uskutočnil v online priestore.
čítať viac
Zasadnutie vedeckej rady UCM - inauguračné prednášky na UCM
Dňa 24. novembra 2020 o 9:00 hod. sa na on-line rokovaní Vedeckej rady Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, uskutočnia inauguračné prednášky:
čítať viac
Prvý univerzitný profesor z radov absolventov UCM
Dňa 18. novembra 2020 vymenovala prezidentka Slovenskej republiky pani Zuzana Čaputová prof. RNDr. Jána Titiša, PhD. za univerzitného profesora v odbore Anorganická chémia. Prof. Titiš je prvým absolventom Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, ktorý sa stal univerzitným p...
čítať viac
Rádio Aetter naštartovalo 17.11.2020 svoje vysielanie na frekvencii 107,2 FM
Rádio Aetter získalo frekvenciu v minuloročnom jesennom výberovom konaní. Dovtedy vysielalo online zo štúdia na Fakulte masmediálnej komunikácie UCM v Trnave, kde vzniklo v roku 2011. Podľa pravidiel Rady pre vysielanie a retransmisiu mali žiadatelia jeden rok na začatie vysiel...
čítať viac
Usmernenia k situácii so šírením Covid-19 (aktual 9.11.2020)
Na tomto mieste budú zverejňované informácie k aktuálnym opatreniam v súvislosti so šírením Covid-19 na UCM v Trnave i ďalšie informácie z ústredných grémií.
čítať viac
Gratulujeme novým docentkám a docentom UCM
Dňa 13. novembra 2020  odovzdal  rektor univerzity prof. Ing. Roman Boča, DrSc. dekréty o udelení titulu docentka/docent pre odbory habilitačného konania našim štyrom kolegom - z Fakulty prírodných vied UCM a Filozofickej fakulty UCM.
čítať viac
Office 365 pre študentov a zamestnancov zadarmo!
Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave poskytuje svojím študentom a zamestnancom produkt Microsoft/Office 365 zadarmo. Vďaka tomu, môžu jej študenti a zamestnanci bezplatne využívať všetky výhody tohto produktu.
čítať viac
Virtuálna študovňa UCM
Chcete mať prístup k publikáciám UCM aj doma a vždy po ruke?
čítať viac