Aktuality Inštitútu manažmentu

Elektronický zápis do ďalšej časti štúdia
Milé študentky, milí študenti,
na webe UCM nájdete postup, detaily a dokumenty potrebné na zápis do ďalšej časti štúdia: https://www.ucm.sk/sk/elektronicky-zapis/
čítať viac
Rozhovor s doc. Ing. Katarínou Stachovou, PhD., mim. prof. V Trnavskom rádiu
Dňa 09.06.2022 sa v Trnavskom rádiu zúčastnila rozhovoru doc. Ing. Katarína Stachová, PhD., mim. prof.
čítať viac
Reportáž o Inštitúte manažmentu v MTT
Informácie o štúdiu a aktivitách na Inštitúte manažmentu UCM si môžete pozrieť v krátkej reportáži, ktorú sme si s Mestskou televíziou Trnava pre vás pripravili.
čítať viac
Postup pri prideľovaní ubytovania pre študentov
Vážení študenti,
dovoľujeme si Vás informovať, že aktuálne prebieha proces podávania žiadostí o ubytovanie na akademický rok 2022/2023. Žiadosti o ubytovanie sa podávajú výlučne prostredníctvom systému AIS do 31. mája 2022.
Bližšie informácie o postupe nájdete TU.
čítať viac
Edúza 1 alebo Ako sme si o tri dni bližší
V dňoch 26-28.4 študenti a pedagógovia IM absolvovali edukačno-zážitkový výjazd. Vďaka podpore KOCR Banská Bystrica sme spoznali mesto BB a jeho históriu (Thurzo-Fugger zážitková expozícia, zábavno-náučná mestská hra Ratujte Cesnaka a s mobilným sprievodcom sme sa vybrali po st...
čítať viac
Výsledky z volieb do ŠRVŠ
Dňa 28. apríla sa v čase od 8:00 do 13:00 hod. uskutočnili voľby delegátov Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave (UCM) do Študentskej rady vysokých škôl (ŠRVŠ) na funkčné obdobie 2021 – 2024.
čítať viac
Voľby zástupcov UCM do ŠRVŠ na obdobie 2021 – 2024
Vážení študenti Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave,  
dovoľujeme si Vám oznámiť, že voľby zástupcov Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave (UCM) do Študentskej rady vysokých škôl (ŠRVŠ) na funkčné obdobie 2021 – 2024 sa uskutočnia dňa 28. apríla prezenčnou formou.
čítať viac
Riaditeľské voľno
Dňa 13.4. máme na Inštitúte manažmentu riaditeľské voľno a od 14.4. do 19.4. sú veľkonočné prázdniny. Želáme príjemné sviatky, venujte sa rodine a blízkym, ale i sebe, zájdite do prírody a načerpajte energiu. Vidíme sa v škole opäť 20.4.2022.
čítať viac
Rádio AETTER predstavuje štúdium na Inštitúte manažmentu
Doc. Katarína Stachová predstavila v našom univerzitnom rádiu štúdium v odbore Manažment v turizme a hotelierstve. Podmienky prijatia ako aj ďalšie dôležité informácie si môžete vypočuť TU.
čítať viac
Výsledky volieb do Študentskej rady vysokých škôl
Dňa 21. marca  sa v čase od 9:00 do 15:00 hod. uskutočnili prostredníctvom online hlasovania voľby delegátov z radov študentov UCM do Študentskej rady vysokých škôl (ŠRVŠ) na funkčné obdobie 2021 – 2024.
čítať viac
Káva s povereným riaditeľom IM
Poverený riaditeľ Inštitútu manažmentu UCM v Trnave – doc. PhDr. Michal Lukáč, PhD. pozýva študentov a zamestnancov inštitútu v letnom semestri 2021/2022 na pravidelné stretnutia pri káve, kde je možné diskutovať o aktuálnych otázkach študentského života, navrhnúť podnety na skv...
čítať viac
Voľby do ŠRVŠ
Vážené študentky a študenti Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave,
dovoľujeme si Vám oznámiť, že dňa 21. marca sa uskutočnia voľby zástupcov Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave (UCM) do Študentskej rady vysokých škôl (ŠRVŠ) na funkčné obdobie 2021 – 2024. Voľby sa uskutočnia výl...
čítať viac