Aktuality Univerzitnej knižnice

Voňavý advent v Univerzitnej knižnici UCM v Trnave
Vianoce sú čarovným obdobím, v ktorom sa dejú neobyčajné veci a zázraky môžu zažiť nielen deti, ale aj dospelí.
Univerzitná knižnica opäť pripravila pre svojich návštevníkov  vianočné prekvapenie.
čítať viac
Fond na podporu umenia podporil projekt na nákup nových kníh do Univerzitnej knižnice UCM v Trnave
Univerzitná knižnica UCM v Trnave získala v roku 2019 dotáciu z Fondu na podporu umenia vo výške 4 000 € na projekt Akvizícia odbornej literatúry - podpora rozvoja vzdelávania, vedy a výskumu na univerzite.
čítať viac
Charitatívna zbierka UCM CHCE POMÔCŤ - 13.11.2019
UCM v Trnave organizuje dňa 13. novembra 2019 (streda) od 9.00 – 13.00 hod. pod garanciou rektora UCM v Trnave prof. Ing. Romana Boču, DrSc. CHARITATÍVNU ZBIERKU.
čítať viac
Univerzitná predajňa kníh UCM zatvorená
V dňoch od 7. 11. - 10. 11. 2019 budeme opäť prezentovať edičnú činnosť  UCM na medzinárodnom knižnom veľtrhu BIBLIOTÉKA v bratislavskej Inchebe. Z tohto dôvodu bude Univerzitná predajňa kníh UCM v Trnave v dňoch 7.11.- 8.11.2019 zatvorená.

Srdečne pozývame všetkých záujemcov...
čítať viac
UCM na Bibliotéke 2019
Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave sa v dňoch 7. - 10. novembra 2019 zúčastní medzinárodného knižného veľtrhu BIBLIOTÉKA - PEDAGOGIKA 2019, kde bude prezentovať svoju edičnú činnosť.
čítať viac
Semináre k evidencii publikačnej a umeleckej činnosti
Univerzitná knižnica UCM v Trnave pripravila pre pedagógov, vedeckých pracovníkov a doktorandov dva informačné semináre Evidencia publikačnej a umeleckej činnosti, ktoré sa uskutočnili v dňoch 16.10.2019 a 29.10.2019 v študovni Univerzitnej knižnice UCM v Trnave.
čítať viac
ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN Univerzitnej knižnice UCM v Trnave
Otváracie hodiny UK UCM od 31. 10. – 4. 11. 2019
čítať viac
Seminár o databázach od spoločnosti GALE
Dňa 21. októbra 2019 sa v študovni univerzitnej knižnice uskutočnil praktický seminár o databázach od spoločnosti GALE. Podujatie bolo organizované ako súčasť národného projektu Slovenskej národnej knižnice v Martine v spolupráci so spoločnosťami GALE a Suweco, CVTI SR a Uni...
čítať viac
Pozvánka na seminár k evidencii publikačnej a umeleckej činnosti
Univerzitná knižnica UCM v Trnave opäť pozýva všetkých záujemcov na informačný seminár Evidencia publikačnej a umeleckej činnosti, ktorý sa bude konať 29. 10. 2019 /od 10.00 hod. do 11.00 hod./. v študovni Univerzitnej knižnice UCM v Trnave.
čítať viac
Pozvánka na webinár: Ako pripraviť odborný článok v open access časopise
Albertina icome Bratislava s.r.o. v rámci tohtoročného Týždňa otvoreného prístupu srdečne pozýva na bezplatný online seminár Charlesworth Author Services určený najmä začínajúcim vedcom. Dozvedia sa, ako pripraviť odborný článok s prihliadnutím na jeho publikovanie v open...
čítať viac
Pozvánka na seminár k evidencii publikačnej a umeleckej činnosti
Univerzitná knižnica UCM v Trnave pozýva všetkých záujemcov na informačný seminár Evidencia publikačnej a umeleckej činnosti, ktorý sa bude konať v študovni Univerzitnej knižnice UCM v Trnave.
čítať viac
Pozvánka na seminár
Slovenská národná knižnica v Martine, GALE, SUWECO, CVTI SR a Univerzitná knižnica UCM v Trnave Vás srdečne pozývajú na praktický seminár o databázach od spoločnosti Gale, ktorý sa bude konať dňa 21. októbra /pondelok/ o 13.00 hod. v študovni univerzitnej knižnice. Záujemcovia sa mô...
čítať viac