Aktuálne informácie pre študentov

Týždeň slovenských knižníc v Univerzitnej knižnici UCM v Trnave
Univerzitná knižnica UCM v Trnave Vás pozýva v dňoch 2. 3. - 6. 3. 2020 do univerzitnej knižnice. V tomto týždni bude vo všetkých slovenských knižniciach prebiehať 21. ročník Týždňa slovenských knižníc s tradičným mottom: "Knižnice pre všetkých".
čítať viac
Podporte nás: Venujte 2 % z dane na podporu aktivít TAS UCM v Trnave
Trnavská akademická spoločnosť UCM v Trnave je občianske združenie, ktorého cieľom je podpora rozvoja Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, podpora vzdelávania, skvalitňovanie knižničného fondu, skvalitňovanie materiálno-technického vybavenia UCM v Trnave či finančná pod...
čítať viac
Staň sa EU Aid Dobrovoľníkom!
Aid Volunteers je iniciatívou EÚ umožňujúca občanom únie poskytovať humanitárnu a rozvojovú pomoc mimo krajín EÚ. Vysielajúca ako aj prijímajúca organizácia sú držiteľmi EÚ Certifikácie, ktorá je zárukou kvality a bezpečnosti dobrovoľníckych misií.
čítať viac
BENEFIČNÝ VOLEJBALOVÝ TURNAJ UCM
Príď 3. marca 2020 do Mestskej športovej haly v Trnave, kde sa uskutoční charitatívny volejbalový turnaj, z ktorého vyzbierané peniažky pôjdu na dobrú vec!
čítať viac
Písomná vedomostná súťaž - Rok slovenského divadla
Univerzitná knižnica UCM v Trnave vyhlasuje písomnú vedomostnú súťaž Rok slovenského divadla pri príležitosti jedného z najvýznamnejších výročí v dejinách našej národnej kultúry – 100. výročia založenia Slovenského národného divadla. Súťaž bude prebiehať od 1. 1. 2020 do 24. 4...
čítať viac
Ponuka pre zahraničných študentov
Dávame vám do pozornosti možnosť účasti na víkendovom "Winter Sport Camp", ktorý organizuje spoločnosť ADEL Slovensko a ktorý je zadarmo (spoločnosť zabezpečuje ubytovanie, stravu, športové vybavenie...).

Viac informácii nájdete tu: https://www.adelslovakia.org/en/event...
čítať viac
Zmena otváracích hodín UK UCM
Od 18.2.2020 bude Univerzitná knižnica UCM v Trnave otvorená  od 7:30 hod.
čítať viac
Nová študovňa pre našich študentov
Na podnet p. rektora prof. Ing. Romana Boču, DrSc. prebehla rekonštrukcia študovne v ubytovacom zariadení na Zavarskej ulici.
čítať viac
SRK, RVŠ, ŠRVŠ sa dohodli na tézach pre skvalitnenie vysokého školstva
Predstavitelia reprezentácií vysokých škôl - Slovenskej rektorskej konferencie (SRK), Rady vysokých škôl (RVŠ) a Študentskej rady vysokých škôl (ŠRVŠ) sa mesiac pred parlamentnými voľbami dohodli na základných tézach pre skvalitnenie vysokoškolskej politiky na Slovensku.
čítať viac
SÚŤAŽ pre študentov
Milé študentky a študenti,
ste kreatívni  a máte kopu nápadov, ktoré nemáte ako a kde realizovať?

Zapojte sa do študentskej súťaže o vytvorenie  umeleckého diela.
čítať viac
Novoročné prianie rektora UCM
Milé študentky, študenti,  vážené kolegyne a kolegovia,
čítať viac