Aktuálne informácie pre študentov

Zápis študentov do ďalšej časti štúdia v akademickom roku 2019/2020
Z dôvodu efektívnejšieho priebehu zápisu bude univerzita realizovať  zápis do ďalšej časti štúdia aj prostredníctvom  akademického informačného systému (ďalej len „AIS“). Zápis do ďalšej časti štúdia môže vykonať iba študent, ktorý splnil všetky podmienky štúdia podľa § 11 Štu...
čítať viac
UCM mimoriadne úspešná v ICM ERASMUS+
Podľa výsledkov hodnotenia prihlášok do grantového programu mobilít do partnerských krajín (krajiny mimo EÚ) v roku 2019 International Credit Mobility (ICM),  čo do výšky získaných finančných prostriedkov aj počtu partnerských krajín, patríme k trom najúspešnejším univerzitá...
čítať viac
Ponuka práce pre absolventov
Hľadá sa FYZIOTERAPEUT/-KA S OSVEDČENÍM do spoločnosti Rehabilitace AKTIV, s.r.o. (miesto výkonu práce: Mánesova 808/22, 500 02 Hradec Králové, Česká republika).
čítať viac
Oznam Organizačného oddelenia
Ooznamujeme Vám, že  Organizačné oddelenie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave bude  v od 24. júna 2019 do 26. júna 2019  z dôvodu konania promócii absolventov Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave zatvorené.
čítať viac
Štipendijný program MIRAI
Veľvyslanectvo Japonska v SR vyhlasuje výberové konanie na dva turnusy programu MIRAI, ktorý je krátkodobým programom pre mladých ľudí, študentov VŠ z Európy, Strednej Ázie a Kaukazu, ktorí študujú v odboroch politika, bezpečnostná politika, ekonómia, medzinárodné vzťahy, ázij...
čítať viac
Oznam Organizačného oddelenia
Oznamujeme študentom Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, že počas letných prázdnin v akademickom roku 2018/2019 budú úradné hodiny na Organizačnom oddelení UCM každý utorok a stredu v čase od 8,30 hod. – do 11,00 hod. s účinnosťou od 24. júna 2019 do 31. augusta 2019.
čítať viac
Harmonogram promócií Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave
Harmonogram promócií Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, absolventov bakalárskeho a magisterského štúdiav akademickom roku 2018/2019 nájdete TU.
čítať viac
TTSK HĽADÁ STÁŽISTU
Stáž na oddelení zahraničných vzťahov je vhodná pre študenta, ktorý by sa rád zúčastňoval protokolárnych stretnutí so zahraničnými návštevami. Zároveň by pomáhal pri ich organizovaní.
čítať viac
Ponuka pre študentov - AuPair v USA
Preži svoj americký sen ako AuPair v USA a letenku dostaneš zadarmo!
čítať viac
PONUKA ŠTIPENDIÍ V POĽSKU
Milí študenti, máme tu pre vás ponuku štipendií na Jagiellonian University v Krakove.
čítať viac
VYCESTUJ DO BRUSELU!
Európsky výbor regiónov prináša študentom jedinečnú možnosť zapojiť sa do celoeurópskej fotografickej súťaže "Capturing [Y]our Europe" a kreatívne zachytiť Európu vlastným pohľadom!
čítať viac
ZAŽI ROK V USA
Nenechaj si ujsť program Internship Hospitality. Aj ty môžeš stráviť rok napríklad na slnečnej Floride.
čítať viac