Aktuálne informácie pre študentov

Rádio Aetter získalo vlastnú frekvenciu
Rada pre vysielanie a retransmisiu včera schválila vysielaciu frekvenciu pre študentské rádio Aetter. V jesennom výberovom konaní získalo frekvenciu 107,2 FM v Trnave. Ako jediné študentské rádio tak bude môcť vysielať na FM vlnách.
čítať viac
Turecký večer
V utorok 19.11.2019 vo večerných hodinách sa v priestoroch Zasadacej miestnosti Z0.3 UCM v Trnave uskutočnilo pre Erasmus študentov podujatie Turecký večer, kde prichádzajúci Erasmus študenti z Turecka predstavili svoju krajinu a pripravili ich typické národné jedlo.
čítať viac
Maltézsko - Indonézsky večer
V stredu 13.11.2019 vo večerných hodinách sa v priestoroch Zasadacej miestnosti Z0.3 UCM v Trnave uskutočnilo pre Erasmus študentov podujatie Maltézsko - Indonézsky večer, kde prichádzajúci Erasmus študenti z Malty a Indonézie predstavili svoje krajiny a pripravili typické ná...
čítať viac
Filmový festival EKOTOPFILM
Príďte si pozrieť filmy, ktoré Vám zmenia pohľad na svet.
čítať viac
Volejbalový turnaj - Pohár rektora UCM
FMK UCM v Trnave sa pod záštitou Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave rozhodla spojiť všetkých volejbalových nadšencov spoločnou športovou aktivitou, a to turnajom vo volejbale.
čítať viac
Výsledky volieb do ŠR VŠ SR
Dňa 29. 10. 2019 sa uskutočnili doplňujúce voľby do Študentskej rady vysokých škôl na funkčné obdobie 2018 - 2021.
čítať viac
Ďalší ročník konferencie FMK - Marketing Identity 2019
Fakulta masmediálnej komunikácie UCM pozýva na 16. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie  Marketing Identity, ktorá sa bude konať 5.11. - 6.11. 2019 na Smolenickom zámku.
čítať viac
SÚŤAŽ pre študentov
Milé študentky a študenti,
ste kreatívni  a máte kopu nápadov, ktoré nemáte ako a kde realizovať?

Zapojte sa do študentskej súťaže o vytvorenie  umeleckého diela.
čítať viac
HIT UCM TRNAVA - STRABAG VC BILÍKOVA PEZINOK
HIT UCM TRNAVA - STRABAG VC BILÍKOVA PEZINOK 1:3 (24, -18, -16, -17)
Rozhodovali: Pivarček a Viktoríni-Lisá, 80 divákov

Trnava: Grófová 3, Behúnová 12, R. Vojtechová 6, Vasková 19, Povrazníková 7, Sukovská 3, liberá Sedlářová a Magulová (N. Kubová 0, Konárová 3, Límová 0). Tréner: R. F...
čítať viac
Voľby do ŠRVŠ za UCM
Voľby do ŠRVŠ za UCM sa uskutočnia 29. 10. 2019 (utorok) od 9.00 h. do 15.00 h.
čítať viac
Infodeň SAIA na UCM – Štipendiá a granty
Vážení študenti, dňa 24.10.2019 sa vo vestibule hlavnej budovy UCM (Nám. J. Herdu 2) uskutoční informačný deň SAIA - Štipendiá a granty, ktorý je určený všetkým záujemcom o štúdium a výskum v zahraničí. Infodeň sa uskutoční v čase od 9.00 do 11.30. hod. Všetci ste srdečne vítaní.
čítať viac
Slovak Night a Tour de Trnava
V rámci Welcome Weeku ESN Trnava zorganizovalo dve akcie pre Erasmus študentov prichádzajúcich na trnavské univerzity na mobilitu - Tour de Trnava a Slovak Night. Vo štvrtok 26.9.2019 sa uskutočnil slovenský večer, počas ktorého členovia ESN Trnava Erasmus študentom priblížili s...
čítať viac