Aktuálne informácie pre študentov

Harmonogram štúdia a promócií
Aktuálne informácie ohľadom harmonogramu štúdia v akademickom roku 2019/2020 a termínoch promócií absolventov UCM:
čítať viac
Výzva na predkladanie žiadostí o štipendium
Vážené kolegyne a kolegovia, študenti, dovoľujeme si Vás informovať, že v rámci Národného štipendijného programu Slovenskej republiky na podporu mobilít bola zverejnená nová výzva na predkladanie žiadostí o štipendium na študijné, výskumné a prednáškové pobyty počas letného se...
čítať viac
Tancuj, zabávaj sa, hýb sa ako hviezda na svojej univerzite s University Dance Center !
Zimný semester je už čoskoro za dverami a aj ty si môžeš spestriť svoj študentský život s University Dance Center priamo na svojej škole. Príď sa zabaviť a odreagovať sa spolu s kamarátmi na tanečné a pohybové kurzy, ktoré začínajú už od 30. septembra.
čítať viac
Študentské preukazy - informácia pre študentov - aktualizované
Vydávanie študentských preukazov a prolongácia  existujúcich preukazov sa realizuje od 2.9. do 30.9.2019 od 8,00 hod. do 14,00 hod. v pracovných dňoch na prízemí v miestnosti Z 0.6, Nám. J. Herdu 2.
čítať viac
Štúdium čínskeho jazyka
Milí študenti, v akademickom roku 2019/2020 bude opäť prebiehať štúdium čínskeho jazyka. Vyučujúcim bude lektor z Konfuciovho inštitútu z Bratislavy, pán Xin Fan, ktorý nadväzuje na svoje pôsobenie u nás na univerzite počas minulého akademického roka.
čítať viac
STÁŽ V BARCELONE
Europe Language je mladý a dynamický pracovný portál, sídliaci v Barcelone, ktorého hlavným cieľom je pomáhať a podporovať uchádzačov o prácu v zahraničí.
čítať viac
Ponuka pre študentov
Spoločnosť LBMS ponúka voľné miesto pre stážistu vysokej školy. Zameranie ideálneho adepta je v obore ako administratíva/ IT/ manažment, príp. odhodlanie v tomto obore pracovať.
čítať viac
Ponuka štipendia pre študentov
Bavorské akademické centrum pre strednú, východnú a juhovýchodnú Európu (BAYHOST) ponúka ročný štipendijný program pre študentov zo strednej, východnej a juhovýchodnej Európy na akademický rok 2020/21.
čítať viac
UCM mimoriadne úspešná v ICM ERASMUS+
Podľa výsledkov hodnotenia prihlášok do grantového programu mobilít do partnerských krajín (krajiny mimo EÚ) v roku 2019 International Credit Mobility (ICM),  čo do výšky získaných finančných prostriedkov aj počtu partnerských krajín, patríme k trom najúspešnejším univerzitá...
čítať viac
Ponuka práce pre absolventov
Hľadá sa FYZIOTERAPEUT/-KA S OSVEDČENÍM do spoločnosti Rehabilitace AKTIV, s.r.o. (miesto výkonu práce: Mánesova 808/22, 500 02 Hradec Králové, Česká republika).
čítať viac
Oznam Organizačného oddelenia
Ooznamujeme Vám, že  Organizačné oddelenie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave bude  v od 24. júna 2019 do 26. júna 2019  z dôvodu konania promócii absolventov Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave zatvorené.
čítať viac
Štipendijný program MIRAI
Veľvyslanectvo Japonska v SR vyhlasuje výberové konanie na dva turnusy programu MIRAI, ktorý je krátkodobým programom pre mladých ľudí, študentov VŠ z Európy, Strednej Ázie a Kaukazu, ktorí študujú v odboroch politika, bezpečnostná politika, ekonómia, medzinárodné vzťahy, ázij...
čítať viac