Aktuálne informácie pre študentov

Harmonogram promócií
Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave absolventov bakalárskeho, magisterského štúdia a rigorózneho konania v akademickom roku 2022/2023.
čítať viac
Ponuka stáže
Ahoj,
som Veronika a som stážistka v neziskovej organizácii Amnesty International ČR. Chcela by som Ti ponúknuť možnosť stať sa členom/členkou českého tímu Amnesty International; teda spoznať nových ľudí, zorientovať sa v ľudskoprávnej problematike, precestovať Českú republik...
čítať viac
Odštartuj nový semester univerzitného e-športu na UCM
UniCup si v spolupráci s UCM TEDI Bears pripravil pre študentov Univerzity Sv. Cyrila a Metoda v Trnave aj tento rok dvojicu turnajov v hrách League of Legends a CS:GO. Na svoje si prídu všetci študenti, pre ktorých je pripravený už tradičný formát zmiešaných tímov.
čítať viac
Oznam pre študentov
Dávame do pozornosti možnosť pre študentov VŠ, zúčastniť sa Európskeho pohára v klasickom silovom trojboji, ktorý sa bude konať vo francúzskom meste Albi v dňoch 16. až 18. marca 2023 v kategóriách muži a ženy open.
čítať viac
Príďte na workshop o sociálnych inováciách na Slovensku
Už v stredu 7. decembra o 9:00 sa stretneme v Aule Jozefa Matúša na Bučianskej ulici so zástupcami výnimočného projektu Coworking Cvernovka.
čítať viac
Študenti, pridajte sa do medzinárodnej online diskusie
UCM spolupracuje na medzinárodnom podujatí Global Perspectives on Health and Social Care, kde sa pri prednáškach a diskusiách stretnú účastníci z Európy i USA.
čítať viac
Imatrikulácie prvákov budú 23. a 25 novembra
Tohtoročné imatrikulácie študentov prvých ročníkov bakalárskeho denného štúdia v akademickom roku 2022/2023 na UCM sa uskutočnia v aule Jozefa Matúša na Bučianskej ulici v Trnave.
čítať viac
UCM 17. novembra neprerušia výučbu
Univerzita sv. Cyrila a Metoda sa spolu s ostatnými členmi Konzorcia slovenských vysokých škôl U10+ rozhodla, že nebude po 17. novembri prerušovať svoje vyučovanie. Univerzity predostreli ministerstvu školstva požiadavky s názvom Zabráňme kolapsu vysokých škôl na Slovensku. Ic...
čítať viac
UCM sa zúčastní medzinárodného knižného veľtrhu BIBLIOTÉKA - PEDAGOGIKA 2022
Bude sa konať v dňoch od 10. do 13. novembra 2022 v bratislavskej Inchebe.
čítať viac
Študenti a študentky, aj tento rok môžete stráviť leto v USA
Až 246 slovenských študentov pocestuje v rámci programu Summer Work & Travel takmer zadarmo. Tým, ktorí získajú štipendium, preplatí Veľvyslanectvo USA na Slovensku okrem víz všetky poplatky.
čítať viac
Aj tento rok sa UCM zapojí do Týždňa vedy a techniky
TVT 2022  7. - 13. NOVEMBER

Týždeň vedy a techniky na Slovensku každoročne organizuje Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky, v spolupráci s Centrom vedecko-technických informácií SR a Národným centrom pre popularizáciu vedy a techniky v spoločnosti....
čítať viac
Príďte na besedu úspešného slovenského spisovateľa Pavla Rankova
Podujatie organizujú študenti Inštitútu manažmentu z odboru Manažment v turizme a hotelierstve. 
čítať viac