Aktuálne informácie pre študentov

FSV pozýva na konferenciu Jazyková kompetencia ako súčasť celoživotného vzdelávania
Medzinárodná vedecká konferencia sa bude konať na Fakulte sociálnych vied UCM v Trnave 8. decembra 2022.  
čítať viac
Fakulta prírodných vied pozýva na Deň otvorených dverí 2022
Pre záujemcov o štúdium informatiky sa uskutoční 9. novembra a pre tých, ktorí sa vidia v biovedách, o deň neskôr, 10. novembra 2022.
čítať viac
UCM ponúka študentom a zamestnancom bezplatné psychologické poradenstvo
Psychologická poradňa poskytuje študentkám a študentom všetkých študijných odborov a zamestnancom i zamestnankyniam UCM komplexné poradenstvo, pomoc a podporu v rôznych životných situáciách, ktoré môžu zahŕňať osobnú, študijnú i pracovnú oblasť.
čítať viac
Chcete vedieť čínštinu? Prihláste sa na bezplatný kurz
Konfuciov inštitút Bratislava bude organizovať kurz čínskeho jazyka s lektorkou LIU Yang, kde sa môžu prihlásiť všetci študenti univerzity bezplatne.
čítať viac
Prihláste sa na kurzy techniky Watsu v Piešťanoch
Zdravotnícke Hendicentrum v spolupráci s organizáciou WATSU CZECH pozýva na plánovaný kurz techniky Watsu, ktorý organizuje v priestoroch svojho zariadenia v Piešťanoch.
čítať viac
Zlepšite sa v cudzom jazyku v inovatívnom medzinárodnom projekte
Pozývame vás zapojiť sa do projektu Storytelling pre Európu programu Erasmus+ s príležitosťou spolupracovať na medzinárodnom projekte. Zapoja sa organizácie z Írska, Španielska, Česka aj Slovenska.
čítať viac
Jihočeská univerzita organizuje 8. ročník Študentskej vedeckej konferencie
Zdravotno sociálna fakulta Juhočeskej univerzity v Českých Budějoviciach organizuje pre študentov bakalárskych, magisterských a doktorandských študijných programov 8. ročník Študentskej vedeckej konferencie.
čítať viac
Stážuj v komunikačnom tíme UCM
Fotíš, nakrúcaš videá alebo rád píšeš? Do univerzitného PR tímu hľadáme študentov UCM, ktorí chcú uplatniť svoje zručnosti v praxi a získať skúsenosti z oblasti médií a marketingu.
 
čítať viac
Preukaz študenta UCM
Milé študentky, milí študenti,
zoznam aktuálne vyrobených preukazov študenta nájdete → TU.
čítať viac
UCM podporuje stanovisko SRK aj RVŠ SR
Vedenie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave a predsedníctvo Akademického senátu UCM v Trnave podporujú stanoviská Slovenskej rektorskej konferencie a Rady vysokých škôl Slovenskej republiky, v ktorých upozorňujú na dlhodobo poddimenzované financovanie verejných vy...
čítať viac
Otvorenie akademického roku a inaugurácia rektorky UCM
Dňa 19. septembra 2022 sa uskutočnilo slávnostné akademické podujatie pri príležitosti inaugurácie rektorky Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave prof. Mgr. Kataríny  Slobodovej Novákovej, PhD., ktorá bude viesť univerzitu počas štvorročného funkčného obdobia v rokoch 202...
čítať viac
Harmonogram promócií
Harmonogram promócií Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave absolventov bakalárskeho, magisterského, doktorandského a doktorského štúdia v akademickom roku 2021/2022.
čítať viac