Galéria rektorov

Rektori Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave

doc. PhDr. Ján Szelepczényi, CSc.
1.8. 1997 - 31. 10. 1998

doc. RNDr. Želmíra Bezáková, CSc.
1.11. 1998 - 3. 2. 1999  (poverená)

prof. PhDr. Ján Podolák, DrSc.
4. 2. 1999 - 1. 7. 1999 (poverený)
2. 7. 1999 - 1. 7. 2002

prof. RNDr. Eduard Kostolanský, CSc.
2. 7. 2002 - 1. 7. 2010

Dr. h. c. doc. Ing. Jozef Matúš, CSc.
2. 7. 2010 - 29. 11. 2017

prof. Ing. Jozef Lehotay, DrSc.
6. 12. 2017 - 21.5.2018 (poverený)

prof. Ing. Roman Boča, DrSc.
22. 5. 2018 - trvá