Študentské rozhlasové štúdio, rádio Aetter, 107,2 FM

Rádio Aetter vysiela zo štúdia na Skladovej v Trnave. Funguje na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Vysiela už od roku 2011. Najprv ONLINE a od 17.11. 2020 aj na frekvencii 107,2 FM pre mesto Trnava a okolie. Od prednahratých vysielaní postupne prešli na živé vysielanie a od roku 2015 vysiela formou prúdového vysielania. 

Celý tím, ktorí sa podieľa na tvorbe programu je tvorený študentmi, prechádzajúcimi dôkladnou prípravou, vyvinutou počas 9 rokov.  Rádio sa obsah sa snaží smerovať najmä na mladých ľudí v Trnave a okolí. 24 hodín denne, 7 dní v týždni prináša dobrú hudbu a aktuálne informácie. V súčasnosti môžeš z "éteru" počuť moderované vysielanie od pondelka do piatku a v nedeľu. To je doplnené Aetter servisom - spravodajským blokom, zameraným najmä na informácie z prostredia mesta, ale nechýbajú ani informácie z okolia Trnavy, športu a počasia. Počas celého týždňa prinášame informácie aj prostredníctvom rubrík, ktoré sú zamerané na filmové premiéry, novú hudbu, párty a kultúrne podujatia v Trnave a okolí či Tému týždňa.

FORMÁT RÁDIA: URBAN CONTEMPORARY RADIO

Hudobný formát pre mladú a mestskú populáciu. Je založený na popovej hudbe, rape, rocku a aktuálnych hitoch z domácej a zahraničnej produkcie. V playliste nájdeme aj remixované verzie známych hitov. Ide najmä o produkciu za posledných 20 rokov.

CIEĽOVÁ SKUPINA: 18 - 35 rokov