Ďalšie aktuality

Medzinárodná spolupráca smeruje aj do USA
Aké možnosti sú aktuálne a prostredníctvom akých schém sa dá spolupracovať s americkými univerzitami?
čítať viac
Oznam o zasadnutí Správnej rady UCM
Verejné zasadnutie Správnej rady UCM sa uskutoční v utorok 4. apríla 2023 o 14.00 hod. v Akademickom klube v hlavnej budove UCM, Námestí J. Herdu 2, Trnava.
čítať viac
Oznam o zasadnutí Akademického senátu UCM
Riadne zasadnutie Akademického senátu UCM sa uskutoční v utorok 4. apríla 2023 o 12.00 hod. v Aule Jozefa Matúša na Bučianskej ceste v Trnave.
čítať viac
Pozvánka na konferenciu NEXT GEN AI
Zaujíma vás, aké zmeny so sebou prináša umelá inteligencia? V tom prípade si nenechajte ujsť konferenciu NEXT GEN AI, ktorá sa uskutoční v utorok 28. marca 2023 v čase od 15.00 do 19.00 hod. v Aule J. Matúša na Bučianskej. 
čítať viac
Na našej univerzite máme dvoch nových profesorov
Prezidentka SR dnes vymenovala 36 nových vysokoškolských profesorov. Medzi nimi sú aj dvaja, ktorí pôsobia na Fakulte masmediálnej komunikácie. 
čítať viac
Podporte nás: Venujte 2 % z dane na podporu aktivít TAS UCM v Trnave
Trnavská akademická spoločnosť UCM v Trnave je občianske združenie, ktorého cieľom je podpora rozvoja Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, podpora vzdelávania, skvalitňovanie knižničného fondu, skvalitňovanie materiálno-technického vybavenia UCM v Trnave či finančná pod...
čítať viac
Pozvánka na informačný seminár Možnosti slovensko-americkej akademickej a vedeckej spolupráce
Pozývame Vás na informačný seminár Možnosti slovensko-americkej akademickej a vedeckej spolupráce, ktorý sa bude konať dňa 29. marca 2023 o 10.30 v Miestnosti Z.03, na rektoráte UCM, Námestie Jozefa Herdu 2, v Trnave.
čítať viac
Laureát Krištáľového krídla docent Richard Imrich stojí za liekom, ktorý pomôže stovkám ľudí na celom svete
Najviac pacientov s chorobou čiernych kostí žije práve na Slovensku. Liek nitizinón výrazne zlepšuje kvalitu života ľuďom s týmto doteraz neliečiteľným ochorením.
čítať viac