Ďalšie aktuality

Ako sa študuje v zahraničí? University of Gdansk
Natália Farkašová, študentka Fakulty masmediálnej komunikácie, sa vybrala na svoju druhú mobilitu do Poľska.
čítať viac
UCM prichádza s novým diskusným formátom s názvom Večerná univerzita
Cieľom univerzity je predstaviť aktuálne spoločenské témy prostredníctvom atraktívnych diskusií so zaujímavými externými hosťami a odborníkmi z akademického prostredia UCM.
čítať viac
Pozvánka na prednášku z cyklu Chcem vedieť viac: Efektívna prezentácia vo vedeckom prostredí
Pozývame Vás na prednášku doc. PaedDr. Juraja Mištinu, PhD., (FF) s názvom „Efektívna prezentácia vo vedeckom prostredí“, ktorá sa uskutoční 23. februára 2024 o 13.00 hod. cez MS Teams.
čítať viac
Na UCM pokračujeme s kurzom čínskeho jazyka už od pondelka 19. februára
Kurz opäť povedie lektorka a vyštudovaná sinologička z Konfuciovho inštitútu.
čítať viac
Fakulta masmediálnej komunikácie otvorila nové Kreatívne centrum Skladová
Nové laboratóriá, game hub, múzeum herných konzol, coworking a mnoho iného. V pondelok 12. februára sme oficiálne otvorili novučičké kreatívne centrum v zrekonštruovaných priestoroch na Skladovej ulici. Otvorenie spolumoderovala umelá inteligencia a samotný otvárací akt spo...
čítať viac
Harmonogram slávnostných promócií absolventiek a absolventov
Dňa 23. februára 2024 sa v Aule Jozefa Matúša na Bučianskej ulici v Trnave uskutočnia promócie absolventiek a absolventov bakalárskeho a magisterského štúdia, ktorí ukončili štúdium štátnou skúškou v januári 2024. 
čítať viac
Absolvent FMK Tony Paluš: Už ako 15-ročný som vedel, že sa chcem venovať marketingu
Pôsobí ako PPC & Digital Marketing Specialist v agentúre Performics. Digitálnemu marketingu sa náš absolvent Tony Paluš začal venovať ešte popri štúdiu marketingovej komunikácie na FMK UCM. Vo voľnom čase rád cestuje, hrá aj pozerá futbal a trávi čas s priateľkou a kamarátmi.
čítať viac
Prečo veda potrebuje ženy?
Medzinárodný deň žien a dievčat vo vede si pripomíname každý rok 11. februára na podporu účasti žien a dievčat vo vede a technike. Snažíme sa zvýšiť viditeľnosť ich úspechov pre inšpiráciu ďalších, zdôrazňujeme naše hodnoty vyjadrujúce právo každého na rovnaké príležitosti aj rovna...
čítať viac