Ďalšie aktuality

Riešitelia univerzitných projektov prezentovali svoje výsledky
Dňa 6. decembra 2023 sa konala prezentácia výsledkov z riešenia univerzitných projektov podporených v roku 2023 z Fondu pre podporu výskumu UCM.
čítať viac
Podpísanie Kolektívnej zmluvy na rok 2024
Dňa 6.12.2023 bola rektorkou UCM v Trnave prof. Mgr. Katarínou Slobodovou Novákovou, PhD. a predsedníčkou Základnej organizácie zamestnancov OZPŠaV pri UCM v Trnave Mgr. Norou Dostálovou podpísaná Kolektívna zmluva Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave na rok 2024.
čítať viac
Štipendiá na výskumné pobyty v zahraničí – Ako napísať úspešnú žiadosť?
Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave v spolupráci so SAIA pozývajú doktorandov, vysokoškolských učiteľov a výskumných pracovníkov na seminár, na ktorom sa dozviete ako napísať úspešnú žiadosť o štipendium na zahraničný výskumný pobyt.
čítať viac
Pri poradách zvoľte kratšie prejavy a e-maily nepíšte nahnevaní, radí odborníčka na komunikáciu Dr...
Ak niekto hovorí hodinu, musí rátať s tým, že ho ľudia vnímajú prvých 10 a posledných 5 minút. Na začiatku porady preto povedzte to, čo chcete, aby si prítomní zapamätali. Hovorí doktorka Oľga Škvareninová z Katedry jazykovej komunikácie FMK v rozhovore pre portál SPECTRUM Tower.
čítať viac
Stretnutie s rektorom Universitas Islam Internasional Indonesia
Dňa 29. novembra 2023 o 10.00 hod. privítala na pôde UCM v Akademickom klube Z0.2 pani rektorka prof. Mgr. Katarína Slobodová Nováková, PhD., prorektorka pre medzinárodné vzťahy doc. PhDr. Andrea Čajková, PhD. a PhDr. Jozef Lenč, PhD. prvú tajomníčku pre médiá, sociálne a kultúrne zá...
čítať viac
Ste z východu? Stretnite sa s nami na veľtrhu vzdelávania Pro Educo v Košiciach
Kasárne Kulturpark privítajú záujemcov o štúdium už 6. a 7. decembra.
čítať viac
Zašportujte si v súťažnej atmosfére. Zapojte sa do Futbalového turnaja o pohár rektorky UCM 2023
Športové podujatie sa uskutoční 11. decembra a vítané je študentstvo zo všetkých fakúlt. Ak nie je futbal vaša silná stránka, prídite svojim spolužiakom a spolužiačkam aspoň fandiť.
čítať viac
Ranná káva s rektorkou
Máte nápad, problém, otázku? Alebo sa len jednoducho chcete porozprávať s rektorkou UCM prof. Mgr. Katarínou Slobodovou Novákovou, PhD.?
čítať viac