Filter správ:
Neprehliadnite:    Politika kvality    |    Komplexná akreditácia    |    Prijímacie konanie

Dekan Fakulty prírodných vied UCM  v Trnave vyhlasuje v súlade s § 77 zákona č. 131/2002 Z. z. o vysokých školách výberové konanie na obsadenie voľných pracovných miest a funkcií. Čítajte viac...

Oznam študentom k predmetu Športové aktivity
Predmet Športové aktivity sa začne vyučovať v pondelok 03.10.2016. Plávanie za začne v stredu, 05.10.2016. Študenti, ktorí máte záujem o plávanie (predmet zapísaný v AISe), dostavte sa na plaváreň MTF STU na Bottovej ulici v Trnave o 18.50 hod.  

Otvorenie akademického roka 2016/2017
Slávnostným akademickým zhromaždením v  priestoroch novej auly UCM  v pondelok  26.9.2016 začal nový akademický rok  2016/2017 na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Informačný deň SAIA
Dovoľujeme si pozvať študentov UCM, že sa dňa 28.9.2016 na Informačný deň SAIA, zameraný na štúdium v zahraničí.

Prváci – využite ponuku UK UCM v Trnave:  Informačné vzdelávanie v knižnici
Univerzitná knižnica UCM v Trnave opäť ponúka všetkým záujemcom individuálne informačné školenia zamerané na orientáciu v knižnici a vyhľadávanie v on-line katalógu knižnice. Prváci – využite ponuku a prihláste sa!

Harmonogram promócií UCM
Harmonogram promócií Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, absolventov bakalárskeho a magisterského štúdia v akademickom roku 2015/2016 nájdete tu.

Vyrobené preukazy študentov UCM a prolongácia preukazov - informácia
Zoznam vyrobených preukazov študentov UCM k 19.9.2016 a informáciu o prolongácii preukazov nájdete tu.

Poďte sa učiť ČÍNŠTINU !!! - aktualizované
Na základe dohody s predstaviteľmi Konfuciovho inštitútu pri STU Bratislava bude podpísaná Dohoda medzi UCM v Trnave a Konfuciovým inštitútom pri STU Bratislava o spolupráci, v ktorej okrem iného inštitút poskytne lektora, ktorý bude učiť našich študentov bezplatne čínsky jazyk. Úvodné stretnutie kurzu čínštiny sa bude konať 5.10.2016 o 13.00 hod. v presklenej zasadačke rektora, v hlavnej budove na Nám. J. Herdu 2.

Bulletin SAIA 9/2016
Vyšlo nové číslo Bulletinu SAIA, informačného mesačníka o štúdiu v zahraničí, štipendiách a grantoch a medzinárodnej spolupráci v oblasti vzdelávania a vedy. Bulletin SAIA 6/2016 si môžete prečítať/stiahnuť na: http://www.saia.sk/sk/main/bulletin-saia-a-ine-publikacie/bulletin-saia/. Témou čísla je vysokoškolské štúdium v Indii.

Rektor UCM v Trnave vyhlasuje v súlade s § 77 zákona č. 131/2002 Z. z. o vysokých školách výberové konanie na obsadenie voľných pracovných miest a funkcií. Čítajte viac...

ARCHÍV SPRÁV
Najstaršie >>> Staršie >
ĎALŠIE SPRÁVY
< Novšie <<< Najnovšie
Projekty
Časopisy a iné aktivity
Sponzori a partneri
Konferencie