Filter správ:
Neprehliadnite:    Politika kvality    |    Komplexná akreditácia    |    Prijímacie konanie

PIEŠŤANSKÉ FYZIOTERAPEUTICKÉ DNI - pozvánka na konferenciu
Inštitút fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie UCM v Trnave Vás pozýva na medzinárodnú konferenciu Piešťanské fyzioterapeutické dni, ktorá sa uskutoční v dňoch 22.-23.9.2016 v Kongresovom centre na Kúpeľnom ostrove v Piešťanoch. Všetky potrebné informácie ku konferencii nájdete na:http://www.piestanskedni.sk/

Pozvánka na medzinárodnú konferenciu Marketing Identity
Fakulta masmediálnej komunikácie UCM v Trnave Vás pozýva na medzinárodnú vedeckú konferenciu Marketing Identity, ktorá sa uskutoční 8. - 9.11.2016 na Smolenickom zámku.

PRIPOMÍNAME - OZNAM ŠO A OAČ UCM V TRNAVE
Študijné oddelenie a Oddelenie akademických činností UCM v Trnave má od 20.6.2016 do 31.8.2016 úradné hodiny LEN utorok a štvrtok v čase od 08:00 hod. do 11:00 hod.

Pracovno-študijná 10 mesačná stáž v USA
Jedná sa o stáž  v rámci štipendijného programu Huberta H. Humphreyho. Program poskytuje účastníkom jedinečnú možnosť spojiť štúdium na renomovaných amerických univerzitách s niekoľkotýždňovou odbornou praxou v orgánoch štátnej správy, firmách alebo mimovládnych organizáciách. Uzávierka podávania prihlášok na školský rok 2017 - 2018 je 9.9.2016.
 

Dekan Fakulty prírodných vied UCM v Trnave vyhlasuje v súlade s § 77 zákona č. 131/2002 Z. z. o vysokých školách výberové konanie na obsadenie voľných pracovných miest a funkcií. Čítajte viac...

GUESSS - super ceny, zapoj sa aj ty
Podeľ sa o svoje osobné skúsenosti a názory v medzinárodnom prieskume a vyhraj super ceny! Dotazník nájdeš TU.
Plagát.

DUCM 2016
Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave po vynikajúcich skúsenostiach z predošlých ročníkov pripravila v dňoch 4.-8. júla 2016 štvrtý ročník Detskej univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Aktuálny ročník ponúkol 55 deťom vo veku od 9 do 14 rokov jedinečnú možnosť aktívneho trávenia letných prázdnin. Plnohodnotný program, účastníkom priblížil život na univerzite, zameranie jednotlivých fakúlt a zároveň ich hravou formou obohatil vedomosťami a poznatkami.
 

Trendence Graduate Barometer 2016
Výsledky barometru 2016, zameraného na absolventov, ktorý vykonal Trendence Institut, Berlín, SRN, nájdete tu

Poďte sa učiť ČÍNŠTINU !!!
Na základe dohody s predstaviteľmi Konfuciovho inštitútu pri STU Bratislava bude podpísaná Dohoda medzi UCM v Trnave a Konfuciovým inštitútom pri STU Bratislava o spolupráci, v ktorej okrem iného inštitút poskytne lektora, ktorý bude učiť našich študentov bezplatne čínsky jazyk.

ARCHÍV SPRÁV
Najstaršie >>> Staršie >
ĎALŠIE SPRÁVY
< Novšie <<< Najnovšie
Projekty
Časopisy a iné aktivity
Sponzori a partneri
Konferencie