Filter správ:
Neprehliadnite:    Politika kvality    |    Komplexná akreditácia    |    Prijímacie konanie

GUESSS - super ceny, zapoj sa aj ty
Podeľ sa o svoje osobné skúsenosti a názory v medzinárodnom prieskume a vyhraj super ceny! Dotazník nájdeš TU.
Plagát.

DUCM 2016
Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave po vynikajúcich skúsenostiach z predošlých ročníkov pripravila v dňoch 4.-8. júla 2016 štvrtý ročník Detskej univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Aktuálny ročník ponúkol 55 deťom vo veku od 9 do 14 rokov jedinečnú možnosť aktívneho trávenia letných prázdnin. Plnohodnotný program, účastníkom priblížil život na univerzite, zameranie jednotlivých fakúlt a zároveň ich hravou formou obohatil vedomosťami a poznatkami.
 

Trendence Graduate Barometer 2016
Výsledky barometru 2016, zameraného na absolventov, ktorý vykonal Trendence Institut, Berlín, SRN, nájdete tu

Poďte sa učiť ČÍNŠTINU !!!
Na základe dohody s predstaviteľmi Konfuciovho inštitútu pri STU Bratislava bude podpísaná Dohoda medzi UCM v Trnave a Konfuciovým inštitútom pri STU Bratislava o spolupráci, v ktorej okrem iného inštitút poskytne lektora, ktorý bude učiť našich študentov bezplatne čínsky jazyk.

Newsletter 47
Aktuálne novinky od English Oak Recruitment nájdete tu.

Dekan Fakulty sociálnych vied UCM v Trnave vyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkčného miesta manažéra Centra európskych štúdií na Fakulte sociálnych vied UCM v Trnave. Čítajte viac...

Bulletin SAIA 6/2016
Vyšlo nové číslo Bulletinu SAIA, informačného mesačníka o štúdiu v zahraničí, štipendiách a grantoch a medzinárodnej spolupráci v oblasti vzdelávania a vedy. Bulletin SAIA 6/2016 si môžete prečítať/stiahnuť na: http://www.saia.sk/sk/main/bulletin-saia-a-ine-publikacie/bulletin-saia/. Témou čísla sú výsledky výberových konaní – štipendiá na základe medzivládnych bilaterálnych dohôd a ponúk zahraničných vlád na akademický rok 2016/2017.

Oznam CIKT
Oznamujeme končiacim študentom bakalárskeho a magisterského štúdia, ktorí budú vykonávať štátne skúšky v auguste, alebo ich nevykonali v riadnom termíne a budú ich skladať v auguste, aby si predĺžili dopravnú časť študentského preukazu priložením preukazu k univerzitnému terminálu. Termín sa predlžuje do konca akademického roka 2015-2016. Terminál sa nachádza v budove UCM na Nám. J. Herdu 2 v Trnave. Pomocné terminály sa nachádzajú aj v mestách Bratislava, Žilina a Košice na železničnej stanici v zákazníckom centre. Tu sa nachádza terminál, kde si študent môže skontrolovať aktuálne dáta v čipe preukazu a následne zapísať aj aktuálne (zmenené) dáta. 

Rebríček záujmu zamestnávateľov o absolventov vysokých škôl - naši absolventi na 8. mieste
Už 9. krát spoločnosť Profesia zostavila rebríček záujmu zamestnávateľov o absolventov vysokých škôl. Rebríček záujmu zamestnávateľov vychádza z preferencií zamestnávateľov pri hľadaní nových zamestnancov. Do rebríčka spoločnosť Profesia zaradila iba slovenské verejné vysoké školy. Spomedzi 23 škôl sa absolventi UCM v Trnave umiestnili na 8. mieste.

ARCHÍV SPRÁV
Najstaršie >>> Staršie >
ĎALŠIE SPRÁVY
< Novšie <<< Najnovšie
Projekty
Časopisy a iné aktivity
Sponzori a partneri
Konferencie