Filter správ:
Neprehliadnite:    Politika kvality    |    Komplexná akreditácia    |    Prijímacie konanie    |    20 rokov UCM v Trnave

Bulletin SAIA 1/2017
Vyšlo nové číslo Bulletinu SAIA, informačného mesačníka o štúdiu v zahraničí, štipendiách a grantoch a medzinárodnej spolupráci v oblasti vzdelávania a vedy. Bulletin SAIA 1/2017 si môžete prečítať/stiahnuť na: http://www.saia.sk/sk/main/bulletin-saia-a-ine-publikacie/bulletin-saia/. Témou čísla je Národný štipendijný program SR – nové podmienky od roku 2017.
 

Tanečné kurzy University Dance Center v letnom semestri
Z University Dance Center prajeme šťastný nový rok 2017 :) Dúfame, že ste si cez sviatky poriadne oddýchli, načerpali veľa nových síl do práce, ale aj školy a s úsmevom a novými cieľmi vstúpili do nového roka. Tento rok je ponuka naozaj široká. Pozri si aktuálne rozvrhy na letný semester -> http://www.unidc.sk/

Oznámenie o habilitačnej prednáške – RNDr. Miroslav Horník, PhD.
Dňa 7. februára 2017 o 10,00 hodine vo veľkej zasadacej miestnosti
na prízemí budovy na Nám. J. Herdu 2, v Trnave sa uskutoční habilitačná prednáška a obhajoba habilitačnej práce

Dočasné pozastavenie prístupov do databáz spoločnosti Elsevier a EBSCO pre akademickú obec na Slovensku od 1.1.2017
Z dôvodu neuzatvorenia zmluvného vzťahu medzi spoločnosťou Elsevier a CVTI SR až do odvolania platí dočasné pozastavenie prístupov pre  scientometrickú databázu SCOPUS, databázu plných textov vedeckého obsahu ScienceDirect a špecializované databázy REAXYS a Knovel.

Medzinárodná vedecká internetová konferencia
Fakulta sociálnych vied vás pozýva na medzinárodnú vedeckú internetovú konferenciu na tému Výučba cudzích jazykov v odbornej komunikácii, ktorá sa bude konať v dňoch 1.-10.2.2017. Viac informácií nájdete tu.

Študentská pracovná stáž
Chceš stráviť letný semester alebo leto na pracovnej stáži a naučiť sa nové veci? Pošli si prihlášku do 31.01.2017.  Všetky info ako aj prihlášku nájdeš na stránke WorkSpace Europe - http://www.workspaceeurope.sk.
 

Dekan Fakulty sociálnych vied UCM v Trnave vyhlasuje v súlade s § 77 zákona č. 131/2002 Z. z. o vysokých školách výberové konanie na obsadenie voľných pracovných miest a funkcií. Čítajte viac...

Výzva na predkladanie žiadostí inštitucionálnych projektov podporených z Fondu pre podporu výskumu (FPPV) UCM
Vedenie univerzity vyhlasuje výzvu na predkladanie žiadostí projektov, ktoré budú podporené z Fondu pre podporu výskumu UCM (FPPV). Termín uzávierky na predkladanie žiadostí je utorok  28.2.2017 do 13,00 hod.
 

Poznáš svoju univerzitu ?
Univerzitná knižnica UCM v Trnave vyhlasuje písomnú vedomostnú súťaž k 20. výročiu založenia Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Súťaž bude prebiehať od 1. januára 2017 do 30. apríla 2017 a je určená pre študentov vysokých škôl. Záujemcovia sa do súťaže môžu zapojiť priamo v Univerzitnej knižnici UCM alebo prostredníctvom elektronického formulára: http://www.ucm.sk/sk/vedomostna-sutaz/

Bulletin SAIA 12/2016
Vyšlo nové číslo Bulletinu SAIA, informačného mesačníka o štúdiu v zahraničí, štipendiách a grantoch a medzinárodnej spolupráci v oblasti vzdelávania a vedy. Bulletin SAIA 12/2016 si môžete prečítať/stiahnuť na: http://www.saia.sk/sk/main/bulletin-saia-a-ine-publikacie/bulletin-saia/. Témou čísla je Štipendijný program EHP pre Slovensko a štipendiá a granty na akademický rok 2017/2018.

ARCHÍV SPRÁV
Najstaršie >>> Staršie >
ĎALŠIE SPRÁVY
< Novšie <<< Najnovšie
Projekty
Časopisy a iné aktivity
Sponzori a partneri
Konferencie