Filter správ:
Neprehliadnite:    Politika kvality    |    Komplexná akreditácia    |    Prijímacie konanie    |    20 rokov UCM v Trnave

Oznámenie o habilitačnej prednáške – RNDr. Miroslav Horník, PhD.
Dňa 7. februára 2017 o 10,00 hodine vo veľkej zasadacej miestnosti
na prízemí budovy na Nám. J. Herdu 2, v Trnave sa uskutoční habilitačná prednáška a obhajoba habilitačnej práce

Medzinárodná vedecká internetová konferencia
Fakulta sociálnych vied vás pozýva na medzinárodnú vedeckú internetovú konferenciu na tému Výučba cudzích jazykov v odbornej komunikácii, ktorá sa bude konať v dňoch 1.-10.2.2017. Viac informácií nájdete tu.

Študentská pracovná stáž
Chceš stráviť letný semester alebo leto na pracovnej stáži a naučiť sa nové veci? Pošli si prihlášku do 31.01.2017.  Všetky info ako aj prihlášku nájdeš na stránke WorkSpace Europe - http://www.workspaceeurope.sk.
 

Dekan Fakulty sociálnych vied UCM v Trnave vyhlasuje v súlade s § 77 zákona č. 131/2002 Z. z. o vysokých školách výberové konanie na obsadenie voľných pracovných miest a funkcií. Čítajte viac...

Výzva na predkladanie žiadostí inštitucionálnych projektov podporených z Fondu pre podporu výskumu (FPPV) UCM
Vedenie univerzity vyhlasuje výzvu na predkladanie žiadostí projektov, ktoré budú podporené z Fondu pre podporu výskumu UCM (FPPV). Termín uzávierky na predkladanie žiadostí je utorok  28.2.2017 do 13,00 hod.
 

Poznáš svoju univerzitu ?
Univerzitná knižnica UCM v Trnave vyhlasuje písomnú vedomostnú súťaž k 20. výročiu založenia Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Súťaž bude prebiehať od 1. januára 2017 do 30. apríla 2017 a je určená pre študentov vysokých škôl. Záujemcovia sa do súťaže môžu zapojiť priamo v Univerzitnej knižnici UCM alebo prostredníctvom elektronického formulára: http://www.ucm.sk/sk/vedomostna-sutaz/

Bulletin SAIA 12/2016
Vyšlo nové číslo Bulletinu SAIA, informačného mesačníka o štúdiu v zahraničí, štipendiách a grantoch a medzinárodnej spolupráci v oblasti vzdelávania a vedy. Bulletin SAIA 12/2016 si môžete prečítať/stiahnuť na: http://www.saia.sk/sk/main/bulletin-saia-a-ine-publikacie/bulletin-saia/. Témou čísla je Štipendijný program EHP pre Slovensko a štipendiá a granty na akademický rok 2017/2018.

Erasmus+ Medzinárodná mobilita s partnerskými krajinami/K107 – výzva
Národná agentúra programu Erasmus+ zverejnila výzvu na predkladanie projektov na Medzinárodnú mobilita s partnerskými krajinami/K107. Termín na predloženie prihlášky / projektu je 2.12.2017 o 12.00 hod. Formulár žiadostí nájdete tu. Ďalšie informácie, pokyny a prezentácie nájdete: http://erasmusplus.sk/index.php?sw=26 

Kvapka krvi UCM v Trnave
V dňoch 28. - 29. novembra 2016 sa na akademickej pôde Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave konalo tradičné podujatie darovania krvi – Kvapka krvi UCM. Od roku 2011 išlo o 11. dobrovoľné darovanie, ktoré organizuje univerzita v spolupráci s Národnou transfúznou službou Trnava. Na darovaní krvi bol prítomný kolektív z NTS Trnava pod vedením MUDr. Chrvalovej.

Medzinárodná vedecká konferencia
V dňoch 14.-15. novembra 2016 sa uskutočnila medzinárodná výročná vedecká konferencia pri príležitosti 5. výročia založenia Fakulty sociálnych vied UCM v Trnave a 20. výročia založenia Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.  

ARCHÍV SPRÁV
Najstaršie >>> Staršie >
ĎALŠIE SPRÁVY
< Novšie <<< Najnovšie
Projekty
Časopisy a iné aktivity
Sponzori a partneri
Konferencie