Filter správ:
Neprehliadnite:    Politika kvality    |    Komplexná akreditácia    |    Prijímacie konanie    |    20 rokov UCM v Trnave

SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE AKADEMICKÉHO ROKA 2017/2018
Slávnostné otvorenie akademického roka 2017/2018 Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave sa uskutoční 25. septembra 2017 o 10.00 hod. v Dome kultúry v Trnave.

Informácia pre študentov
Študentské preukazy študentov UCM, vyrobené k 22.9.2017 nájdete tu.

Slávnostná sv omša
Vážení kolegovia, milí študenti, srdečne Vás pozývame na slávnostnú sv. omšu vysluhovanú pri príležitosti osláv 20.výročia založenia Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, ktorá sa bude konať 4.10.2017 o 8:30 hod. v Katedrále sv. Jána Krstiteľa v Trnave. Všetci ste srdečne vítaní.

Tanečné kurzy University Dance Center v zimnom semestri
Už 2. októbra na tvojej škole! Tento semester otvárame tieto kurzy: TOTAL BODY WORK, REGGAETON, STANDARD&LATINO, LATINO LADY STYLE, JOGA, ĽUDOVKY. Registráciu a viac info nájdeš na http://www.unidc.sk/vyber-si-mesto/trnava/. Tešíme sa na teba!

Poď s nami súťažiť
Študuješ na strednej škole a náhodou vieš, koľko hviezdičiek má EÚ, aká je oficiálna hymna EÚ a veľa iných faktov o EÚ? Tak poď s nami súťažiť.

Zelená je tráva, futbal to je hra...
Športoví a futbaloví priaznivci, poďte s nami hrať o pohár Dekana FSV UCM.

UCM na Matičných národných slávnostiach 2017
Vo štvrtok 7.septembra 2017 sa v Trnave slávnostne otvorila 2. časť Matičných národných slávností 2017 a Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave bola pri tom ako spoluorganizátor a odborný garant vedeckých konferencií - o to viac, že tieto slávnosti sa konali iba pár dní pred oslavami 20. výročia založenia a úspešného pôsobenia univerzity v akademickom priestore.  

Oznam študentom k predmetu Športové aktivity
Predmet Športové aktivity sa začne vyučovať v pondelok 02.10.2017. Plávanie za začne v stredu, 04.10.2017. Študenti, ktorí máte záujem o plávanie (predmet zapísaný v AISe), dostavte sa na plaváreň MTF STU na Bottovej ulici v Trnave o 18.50 hod. 

Dekanka Filozofickej fakulty UCM v Trnave vyhlasuje v súlade s § 77 zákona č. 131/2002 Z. z. o vysokých školách výberové konanie na obsadenie voľných pracovných miest a funkcií. Čítajte viac...

ARCHÍV SPRÁV
Najstaršie >>> Staršie >
ĎALŠIE SPRÁVY
< Novšie <<< Najnovšie
Projekty
Časopisy a iné aktivity
Sponzori a partneri
Konferencie