Ďalšie aktuality

Na Fakulte zdravotníctva prednášala poľská akademička z partnerskej univerzity
Začiatkom apríla prednášala na Fakulte zdravotníckych vied UCM kolegyňa Joanna Kowalczyk z Department of Physiotherapy, Stanislaw Staszic State University of Applied Sciences in Pila v Poľsku.
čítať viac
Pozvánka na prednášku z cyklu Chcem vedieť viac: Ako vyťažiť z MS 365 maximum?
Pozývame Vás na prednášku PhDr. Michala Kubovicsa, PhD. s názvom „Ako vyťažiť z MS 365 maximum?“, ktorá sa uskutoční 26. apríla 2024 o 13.00 hod. prostredníctvom MS Teams.
čítať viac
O Večernú univerzitu je v Trnave záujem. Diskusiu o syndróme vyhorenia opäť sledovala plná sála ľudí
V poradí druhá diskusia Večernej univerzity sa uskutočnila v utorok, 16. apríla o 18.00 v priestoroch Malého Berlína. Po dezinformáciách pozvané hostky tentokrát diskutovali o syndróme vyhorenia.
čítať viac
Univerzita sa zaoberá rankingami a ratingami univerzít
Sledovanie umiestnenia v hodnotiacich medzinárodných rebríčkoch a systémová práca v tejto oblasti môže byť pre inštitúcie vysokoškolského vzdelávania strategickým nástrojom pre porovnanie sa s najlepšími, zlepšenie kvality, zvýšenie prestíže a prilákanie talentovaných štu...
čítať viac
Na Inštitúte manažmentu budeš riešiť reálne problémy konkrétnych firiem
Pomáhajú pri tom odborníci z praxe s dlhoročnými skúsenosťami. Na študijnom programe manažment v turizme a hotelierstve ťa naučia, ako riadiť vlastný biznis a pracovať s ľuďmi. 
čítať viac
Pozvánka na diskusný seminár so zakladateľkou Pelikan.sk
Pozývame Vás na seminár s Tatianou Ondrejkovou, ikonou podnikania, zakladateľkou Pelikan.sk,  ktorú poznáte aj z účinkovania v populárnej relácii "Jama levová". Príbehy Tatiany Ondrejkovej a jej skúsenosti budú nielen inšpiratívne, ale aj nesmierne poučné pre každého, kto má zá...
čítať viac
Pozvánka na Erasmus+ informačný seminár
Máš záujem absolvovať Erasmus+ študijný pobyt či stáž v budúcom akademickom roku? Chceš odštartovať svoju kariéru, zdokonaliť sa v odbornom jazyku a nadviazať kontakty v zahraničí?
čítať viac
Návšteva Mount Kenya University
Zástupcovia UCM na čele s rektorkou univerzity sa zúčastňujú pracovnej cesty v africkom regióne, v Keni, za cieľom zlepšenia našich vzájomných vzťahov. 
čítať viac