Ďalšie aktuality

Zasadnutie akademického senátu UCM
Riadne zasadnutie Akademického senátu Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave sa uskutoční v stredu 17. apríla 2024 o 13:15 hod., v Aule Jozefa Matúša na Bučianskej ceste v Trnave.
čítať viac
Neseďte na internáte a priváte, ale radšej stavte na pohyb. Trnava ponúka desiatky športovísk
Na svoje si tu prídu nadšenci akéhokoľvek športu – od plávania, cez beh, korčuľovanie, bicykel, tenis, až po futbal či basketbal.
čítať viac
Venuj sa fyzioterapii a rádiologickej technike vďaka špičkovému vybaveniu v úzkom kontakte s praxou
Prístroje, technika a praktická výučba pripravia budúcich zdravotníkov do reality čo najlepšie. Pomôžu im nadobudnúť praktické poznatky už počas štúdia a tým aj široké uplatnenie. 
čítať viac
Pozvánka na Erasmus+ informačný seminár
Máš záujem absolvovať Erasmus+ študijný pobyt či stáž v budúcom akademickom roku? Chceš odštartovať svoju kariéru, zdokonaliť sa v odbornom jazyku a nadviazať kontakty v zahraničí?
čítať viac
Zapojte sa do Európskej mediálnej akadémie
Získajte cenné skúsenosti z reálnej tvorby mediálnych obsahov na tému eurovolieb a európskych myšlienok. Nezáleží, či ste študentmi médií alebo politológie, program je určený pre všetkých nadšencov.
čítať viac
Otváracie hodiny Univerzitnej knižnice
Z technických príčin bude Univerzitná knižnica počas nasledujúcich dvoch týždňov dostupná len v týchto dňoch.
čítať viac
Prieskum spokojnosti zamestnancov UCM
V týchto dňoch od 3.4. do 16.4.2024 sa realizuje na UCM získavanie spätnej  väzby prostredníctvom  dotazníkového  prieskumu spokojnosti zamestnancov univerzity s cieľom zistenia očakávaní a spokojnosti zamestnancov a  ich vnímaním rôznych aspektov pracovného života a celkový...
čítať viac
Pozývame na diskusiu Priezviská Slovákov v USA
Príďte zistiť, aké sú priezviská našincov žijúcich v Spojených štátoch a odkiaľ pochádzajú. Na otázky odpovie profesor Peter Ďurčo, CSc., z Katedry germanistiky Filozofickej fakulty UCM. Podujatie sa uskutoční 8. apríla o 13.00 v univerzitnej knižnici. 
čítať viac