Aktuality

Vyber si svoje štúdium na UCM
Vyber si fakultu, kde by si chcel študovať a po kliknutí na baner s jej názvom sa dozvieš všetko doležité.
čítať viac
UCM je hrdým partnerom najväčšej česko-slovenskej evidence-based konferencii o výžive, zdraví a fitness
Fitclan a Institut Moderní výživy spájajú sily, aby ti naservírovali česko-slovenskú evidence-based konferenciu o výžive, zdraví a fitness. Najväčší event tohto druhu na Slovensku ti aj vďaka UCM prinášame už túto sobotu!
čítať viac
UCM získala zelený certifikát
Organizácia SEWA udelila našej univerzite zelený certifikát za zabezpečenie ekologickej recyklácie a spracovania elektroodpadu a prenosných batérií a akumulátorov v roku 2023 prostredníctvom organizácie zodpovednosti výrobcov SEWA, a.s.
čítať viac
UCM organizuje ďalší ročník nočného behu Trnavou. Univerzita ním tentokrát podporí Slovenský zväz telesne...
Benefičný beh UCM Night Run organizovaný v spolupráci s mestom Trnava a generálnym partnerom Cukrovar sa uskutoční už 23. apríla o 20.00 na Trojičnom námestí.
čítať viac
Na Fakulte zdravotníctva prednášala poľská akademička z partnerskej univerzity
Začiatkom apríla prednášala na Fakulte zdravotníckych vied UCM kolegyňa Joanna Kowalczyk z Department of Physiotherapy, Stanislaw Staszic State University of Applied Sciences in Pila v Poľsku.
čítať viac
Pozvánka na prednášku z cyklu Chcem vedieť viac: Ako vyťažiť z MS 365 maximum?
Pozývame Vás na prednášku PhDr. Michala Kubovicsa, PhD. s názvom „Ako vyťažiť z MS 365 maximum?“, ktorá sa uskutoční 26. apríla 2024 o 13.00 hod. prostredníctvom MS Teams.
čítať viac
O Večernú univerzitu je v Trnave záujem. Diskusiu o syndróme vyhorenia opäť sledovala plná sála ľudí
V poradí druhá diskusia Večernej univerzity sa uskutočnila v utorok, 16. apríla o 18.00 v priestoroch Malého Berlína. Po dezinformáciách pozvané hostky tentokrát diskutovali o syndróme vyhorenia.
čítať viac
Univerzita sa zaoberá rankingami a ratingami univerzít
Sledovanie umiestnenia v hodnotiacich medzinárodných rebríčkoch a systémová práca v tejto oblasti môže byť pre inštitúcie vysokoškolského vzdelávania strategickým nástrojom pre porovnanie sa s najlepšími, zlepšenie kvality, zvýšenie prestíže a prilákanie talentovaných štu...
čítať viac
Na Inštitúte manažmentu budeš riešiť reálne problémy konkrétnych firiem
Pomáhajú pri tom odborníci z praxe s dlhoročnými skúsenosťami. Na študijnom programe manažment v turizme a hotelierstve ťa naučia, ako riadiť vlastný biznis a pracovať s ľuďmi. 
čítať viac
Pozvánka na diskusný seminár so zakladateľkou Pelikan.sk
Pozývame Vás na seminár s Tatianou Ondrejkovou, ikonou podnikania, zakladateľkou Pelikan.sk,  ktorú poznáte aj z účinkovania v populárnej relácii "Jama levová". Príbehy Tatiany Ondrejkovej a jej skúsenosti budú nielen inšpiratívne, ale aj nesmierne poučné pre každého, kto má zá...
čítať viac
Pozvánka na Erasmus+ informačný seminár
Máš záujem absolvovať Erasmus+ študijný pobyt či stáž v budúcom akademickom roku? Chceš odštartovať svoju kariéru, zdokonaliť sa v odbornom jazyku a nadviazať kontakty v zahraničí?
čítať viac
Návšteva Mount Kenya University
Zástupcovia UCM na čele s rektorkou univerzity sa zúčastňujú pracovnej cesty v africkom regióne, v Keni, za cieľom zlepšenia našich vzájomných vzťahov. 
čítať viac