UCM Bridge – Komunitné fórum
Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave vás srdečne pozýva na komunitné fórum UCM Bridge, v rámci ktorého predstavíme novo-vzniknuté EURAXESS centrum na UCM a jeho úlohu pri podpore výskumníkov, pedagógov a medzinárodnej akademickej komunity.
Do programu sa zapoja aj externí partneri, napríklad podporné centrum pre cudzincov v Trnave ConnecTT a Liga za ľudské práva (Human Rights League). Podujatie tak vytvorí priestor pre dialóg, prepájanie jednotlivých skupín a aktívne zapojenie účastníkov do budovania aktivít a služieb centra.
Podujatie je určené pre výskumných pracovníkov, pedagógov, zahraničných študentov, ako aj ďalších členov akademickej komunity.
📅 Dátum: 21. máj 2026
🕘 Čas:
9:30 – 11:30 (dopoludňajší blok)
13:00 (popoludňajší blok)
📍 Miesto: UCM v Trnave, Námestie Jozefa Herdu 2
Akademický klub Z0.2
Podujatie začne dopoludňajším blokom (9:30 – 11:30), počas ktorého bude predstavená činnosť podporného centra Connect TT so zameraním na možnosti spolupráce a podporu medzinárodnej komunity na UCM. Stretnutie prebehne za účasti zahraničných zamestnancov a zároveň vytvorí priestor na diskusiu, zdieľanie skúseností a budovanie nových prepojení.
Popoludňajší blok (od 13:00) sa uskutoční v spolupráci s organizáciou Liga za ľudské práva (Human Rights League) a bude venovaný aktuálnym spoločenským témam.
Svoju účasť na podujatí môžete registrovať tu: EURAXESS Community Forum: UCM BRIDGE – vyplniť formulár
💬 Podujatie organizuje Oddelenie medzinárodných vzťahov (IRO) UCM.
Jazyk podujatia: anglický / slovenský
✨ Tešíme sa na vašu účasť.
